STAVEBNÍ A MONTÁŽNÍ SPOLEČNOST

Něco o násStavební společnost byla založena v roce 1996 a po celou dobu se neustále rozvíjí. Za dobu své činnosti firma získala mnoho zkušeností v oblasti stavebnictví na celém území ČR.
Naše stavební činnost je z hlediska vypracovaných technologických postupů, kvalitou služeb, know-how, organizačním a  kontrolním systémem na profesionální úrovni, kterou se stále snažíme zkvalitňovat, školením svých zaměstnanců a zkvalitňováním personální práce.Při rozsáhlejších akcích a zakázkách spolupracujeme s řadou již osvědčených a spolehlivých fyzických i právnických osob tak, aby prováděné práce a služby byly dodány a splněny v maximálně možné míře, termínu a kvalitě, při dodržení všech stanovených norem a legislativních předpisů v oboru stavebnictví popřípadě dalších oblastech, které jsou činností společnosti dotčeny.

Stavební společnost Centralmont se zabývá výstavbou bytů,rekonstrukcemi administrativních a výrobních objektů, úprav podkrovních prostor,výstavba rodinných domů,novostavby,rekonstrukce a opravy budov,zateplování,sádrokartonářské práce,bourací práce,stavební úpravy,práce malířské, natěračské,obklady dlažby,pokládka zámkových dlažeb,plovoucích podlah a dalšími činnostmi souvisejícími se  stavební výrobou.
 1. Ve výstavbě se snažíme odvádět práce ve vysoké kvalitě ke spokojenosti našich zákazníků.
 2. Velice rádi vyjdeme vstříc našim potencionálním zákazníkům od poradenství až po realizaci stavební zakázky. Samozřejmostí je vypracování cenové nabídky, následné sepsání smlouvy nebo objednávky.
 3. Spolupracujeme dlouhodobě s ověřenými subdodavateli stavebních materiálů, oken, dveří,provádíme kompletní montáže včetně zed.zapravení.

Proč si objednat služby stavební firmy Centralmont?

 1. Přijatelné ceny
 2. Bezproblémová komunikace
 3. Jsme držitelem osvědčení a certifikátu
 4. Dostatek zkušeností v oboru
 5. Nejnovější technologie
 6. Individuální přístup
 7. Vždy dodržíme termín
 8. Jsme specialisté na stavby v regionu

Zásady naší stavební firmy

Naší zásadou, na které jsou postaveny i  dosavadní výsledky, je poskytovat kvalitní a odborně provedené práce s propracovaným kontrolním systémem a přiměřeným ziskem. Přizpůsobujeme a podřizujeme se organizačním a časovým požadavkům zákazníků a dbáme na to, aby byl zákazník s výsledky naší práce spokojen.O každou zakázku je v prostředí silné konkurence sváděn urputný boj, v němž často rozhoduje právě cena. Mnozí zákazníci však vedle ceny sledují i odbornou úroveň uchazeče, jeho připravenost, schopnost operativního řešení situací, schopnost pružně reagovat na nové trendy a možnosti v oboru. Děláme vše pro to, aby tyto vlastnosti byli předností naší společnosti.

Pokud se rozhodnete stavět nebo renovovat, prosím, kontaktuje nás a přesvědčte se, že naším cílem je kvalitní práce pro spokojeného zákazníka.

Těšíme se na spolupráci s vámi.
Kompletní stavební činnost
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one